Salon Morska 15

OFERTA DLA HOTELI, PENSJONATÓW I RESTAURACJI

Pościel dla hoteli i pensjonatów

Pościel do hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych musi spełniać szczególne wymagania w zakresie jakości i wytrzymałości oraz walorów estetycznych.
Naszym klientom oferujemy tekstylia pościelowe z różnych tkanin: adamaszku, satyny, bawełny drukowanej, bawełny, kory. W zależności od standardu obiektu proponujemy różne rozwiązania uwzględniające specyfikę obiektu i wymagania klientów. Klientom prowadzącym małe pensjonaty proponujemy pościel z kory, która nie wymaga prasowania i jest łatwa w użytkowaniu. Wzornictwo i kolorystyka tej pościeli dopełnią wystrój każdego wnętrza. W ofercie posiadamy również bardzo trwałą pościel z wysokiej jakości polskiej bawełny.

Pościel satyna bawełniana 2
Pościel satyna bawełniana 1

W apartamentach i hotelach najczęściej wykorzystywana jest pościel z adamaszku i satyny. Tkaniny te są wykonane z wysokiej jakości przędzy, przez co są niezwykle wytrzymałe. Pościele wykonane z adamaszku mogą być prane w wysokich temperaturach i maglowane. Miłe w dotyku i eleganckie w wyglądzie dopełniają wystrój eleganckich i bardziej ekskluzywnych wnętrz.
Do obiektów średniej klasy proponujemy natomiast pościel z bawełny kolorowej (drukowanej lub jednobarwnej). Pościel ta charakteryzuje się bardzo bogatym wzornictwem, dobrymi barwnikami i wytrzymałością na intensywne użytkowanie. Nasi klienci hurtowi najczęściej wybierają pościele wykonane na tzw. zakład (rzadko zapinane na guziki, czy też zamek) z uwagi na walory użytkowe związane z częstym praniem i prasowaniem / maglowaniem.

Copyright   ®  2016  Adamaszek s.c.